с. Троїцьке. Троїцька ЗШ І-ІІІ ст

Наш девіз:

Кожен повинен пізнати свій народ і в народі пізнати себе.

Наше кредо:

"Навчати своїх вихованців бачити в світі найголовніше – людину, віддавати фізичні й духовні сили в ім`я її щастя й радості "

В.О.Сухомлинський

Основні напрямки роботи школи

• Сприяти забезпеченню рівного доступу до якісної освіти, задоволенню запитів особистості у здобутті якісної загальної середньої освіти.
  • Формувати духовно багату, вільну, фізично здорову, творчо мислячу особистість, що володіє міцними базовими знаннями за курс середньої школи через реалізацію Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти, допрофільне навчання, систему функціонування курсів за вибором, гуртків, дослідницьку роботу в МАН.
  • Формувати позитивну мотивацію до навчання учнів, здатність їх до самонавчання, самовиховання, соціальної адаптації.
  • Сприяти виробленню життєвих компетенцій, соціальної активності учнів через систему виховної  роботи, створення умов для профільного навчання.
  • Забезпечити умови для зростання творчого потенціалу педагогічного колективу через самоосвіту, запозичення, впровадження інформаційно- комунікаційних технологій та поширення передового педагогічного досвіду серед учителів школи.